İnternetten Dash satın almak

Dash fiyatları, kripto para birimi fiyatlarını izleyebileceğiniz, piyasa hareketlerini analiz edebileceğiniz ve diğer yatırımcılardan gelen en son haberler ve görüşlerle işlemlere hazırlanabileceğiniz küresel bir grafik platformu olan TradingView tarafından sağlanmaktadır.

Check out DeFi services

Select a category
I want to buy with
sort by

{{item.vendor_name}}

{{item.vendor_category}}

Exchange name
Features
Deposit speed
Exchange rate
Trading pairs
Buy Dash
{{item.confirmations * 2.5}} minutes
Exchange rate

${{item.price.toFixed(2)}}

{{typeof item.volume == 'undefined' ? "" : "Vol.: $" + item.volume.toFixed(0).toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ",")}}

Trading pairs {{currency}}

Borsalar

Borsalar, kullanıcıları arasında borsaya benzer şekilde piyasa fiyatlarında işlem yapılmasını kolaylaştırır. En popüler borsalardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz. Daha fazla seçenek için tam listeyi kontrol edin.

Tam listeyi gör >

Tezgahüstü Piyasa Satıcıları

En uygun oranda yüksek hacimli işlemler mi arıyorsunuz? Güvenilir OTC (tezgah üstü) satıcılarımızdan biriyle çalışmayı düşünün.

Tam Listeyi Gör >

P2P Borsaları

Eşler arası borsalar, kişilerin doğrudan birbirleriyle kripto alım-satımı yapmasına olanak sağlar. Alıcılar ve satıcılar alım satım işlemlerini kendi istedikleri şartlara göre yapabilirler.

Tam listeyi gör >

Aracılar

Aracılar, önceden belirlenmiş fiyatlardan dijital para birimleri alıp satarlar. Genellikle borsalardan daha kolay ve daha hızlı işlem yaparlar ancak aynı zamanda daha pahalıdırlar.

Tam listeyi gör >